Naujienos

Jei čia mirsim, tai mirsim kaip žmonės – gražiai:
Už tėvynę, už tiesą ir laisvę.
Mūs kelian veidmainiai neužklys, neužeis –
Jie kraujo nekalto prilaistė.
                                      (A. Miškinis, „Sibire“)

plačiau
Gegužės 19 dieną Šilalės suaugusiųjų bendrojo lavinimo vidurinėje mokykloje nuaidėjo paskutinis skambutis. Šiemet dvyliktokų laukė paskutinis skrydis iš mokyklos suolo į egzaminų sesiją, o toliau į gyvenimą. Visų veiduose švietė šypsenos, žibėjo akys ir daužėsi širdys laukiančios, kada galės užverti mokyklines duris ir atverti kitas, už kurių slepiasi naujos galimybės.
plačiau

Artėjant gražiausiai pavasario šventei balandžio 12 dieną mūsų mokyklos mokytojai ir mokiniai dalyvavo dailės ir technologijų pamokoje „Velykų papročiai. Kiaušinių marginimas.“ Mokytoja Vilija Pocevičienė papasakojo apie senuosius ir dabartinius Velykų šventimo papročius, kiaušinių marginimo tradicijas, parodė keletą kiaušinių marginimo būdų.

plačiau
Nesibels į duris – tie laikai nebegrįš,
Tik girdėsis aidai – klasėj juokas, draugai.
Su džiaugsmu išeinam, su liūdesiu paliekam...
Ačiū Jums už tai, už viską, ką davėt.


(iš Šimtadienio himno)
plačiau

Šventė ...

Ji ateina ...

Sugėrusi mėlyną dangaus švytėjimą, tylų žolės gyvenimą ir žemę girdančio lietaus šlamesį. Surinkusi greitą vėjo bėgimą, seno miško skliautų virpesį ir rytmetinius paukščių žodžius.

Ji ateina ...

Tarsi neįsidegęs laužas – vos vos rusena... Šildo rankas. Širdį. Pagaliau įsiliepsnoja ir savo karščiu užlieja žmones. Saulės jėgą paėmusi, ji pavasariškai išskleidžia sielos pumpurus. Sudrasko liūdesio drabužį.

Ištirpdo nuovargį. Mintis apvaisina sėklų branda.

Ji ateina ...

 

plačiau
Visuomeninė taryba prie Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato kviečia Tauragės, Jurbarko ir Šilalės rajonų bei Pagėgių savivaldybės gyventojus burtis į Saugios kaimynystės grupes.
plačiau