Naujienos

Pasidžiaugėme pasiekimais

2014-04-11

 

Balandžio 9 d. Šilalės Švietimo pagalbos tarnyboje vyko renginys ,,Mūsų pasiekimai“, kuriame dalyvavo ir mūsų mokyklos specialiųjų klasių mokiniai.

 

Mokinukai turėjo pristatyti savo kūrybinius darbelius, kurie buvo eksponuojami šventėje.

 

Dainingiausios mokyklos mokinės Toma Petrauskaitė, Austėja Viršilaitė, Erika Grikšaitė ir Agnė Čėsnaitė padainavo dvi pavasariui skirtas dainas, o Mindaugas Gečas perskaitė Vytės Nemunėlio ,,Vyturėlis“. Renginio metu mokiniai atliko daug įvairių užduočių, piešė bendrą piešinį, šoko ir dainavo.

plačiau
Pamokos muziejuje

2014-04-07

 

Balandžio 4 dieną specialiųjų klasių mokiniams pamokos vyko Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejuje.

 

Jo darbuotoja mus nuoširdžiai pasitiko ir papasakojo įdomią istoriją apie muziejaus įkūrimą. Pirmame aukšte aplankėme Šilalės Dailiųjų amatų klubo „Nagiai“ ekspoziciją. Čia mokiniai apžiūrėjo klubo narių darbus ir plačiau susipažino su įvairiomis darbų atlikimo technikomis. Daugiausiai laiko mokiniai praleido prie dekupažo ir siuvinėjimo karoliukais eksponatų, rinko gražiausius darbus.

plačiau
Savaitė be patyčių

2014-04-02

 

Kovo 24-28 dienomis mokykloje vyko akcija „Savaitė be patyčių“, kurios metu buvo skatinama tolerancija, draugiškumas bei pagarba vienas kitam. Visą savaitę kalbėjome apie patyčias bei būdus, kaip jų išvengti.


Kiekvieną dieną vykdėme vis naują veiklą. Akciją pradėjome mokytojos Editos Pėlikienės sveikinimo žodžiais ir palinkėjimais, kad ne tik šią savaitę, bet ir visuomet būtume tolerantiški ir draugiški. Su vaikais žiūrėjome filmus apie patyčias.

plačiau
Netradicinė diena

2014–03–21

 

Kovo 20 dieną Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiųjų ir jaunimo klasių mokiniams pamokos vyko netradicinėje aplinkoje.

 

Mokiniai su mokytojomis vyko į Tauragę, kur apžiūrėta Tauragės pilis – rūmų ansamblis, pastatytas 1844 – 1847 m. Ši pilis yra buvusi ir muitinė, ir kalėjimas, ir psichiatrinė ligoninė, bet ji niekada neatliko pilims būdingų funkcijų, nes ir statyta tik XIX a. viduryje. Mokiniai apžiūrėjo čia šiuo metu įsikūrusį Moksleivių kūrybos centrą, vaikų biblioteką, Fotografijos galeriją. Netradicinė istorijos – biologijos pamoka vyko „Santakos muziejuje“. Mokiniai ne tik apžiūrėjo turtingą muziejaus ekspoziciją, bet ir pasitikrino savo žinias atsakydami į mokytojų pateiktus klausimus.

plačiau
Paminėta Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena

2014-03-10

 

Kovo 11 d. švenčiama Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena.

 

1990 m. kovo 11 d. Lietuvos Respublikos Aukščiausioji Taryba pasirašė Lietuvos nepriklausomybės atstatymo aktą. Jame rašoma, kad atstatomas 1940 metais svetimos jėgos panaikintas Lietuvos Valstybės suvereninių galių vykdymas ir Lietuva nuo šiol yra nepriklausoma valstybė. Akte remiamasi 1918 m. vasario 16 d. pasirašytu Lietuvos nepriklausomybės aktu, kuris niekada nenustojo teisinės galios.

plačiau
Pakvietė Kaziuko mugė

2014-03-10

 

Vos pavasario saulė žvilgsniu paglosto žemę, kiekvienas žino: tuoj pakvies visus  Kaziukas į mugę – save parodyti, į kitus pasižiūrėti.

 

Į kovo 7 dieną Šilalės socialinių paslaugų namuose vykusios Kaziuko mugės šurmulį įsiliejo ir Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiųjų klasių mokiniai su mokytojomis N. Vaitkevičiėne ir E. Pėlikiene. O akis paganyti tikrai būta kur! Mugė stebino visus darbelių margumu ir dailumu, raštų bei spalvų gausumu. Čia buvo galima įsigyti spalvingų atvirukų, siuvinėtų, nertų, megztų darbelių, dirbinių iš vytelių, molio, popieriaus, siūlų. Kvepėjo kepta duona ir spurgomis, o daug pirkę galėjo jų paskanauti ir nemokamai.

plačiau
Žiema žiema bėk iš kiemo

2014-03-04

 

Užgavėnės – žiemos pabaigos šventė. Tai didelė džiaugsmo, juoko, linksmumo, įvairiais papročiais, apeigomis, burtais apipinta diena. Mūsų mokyklos persirengėliai žiemą vijo smagia daina ir gera nuotaika.

plačiau
100 dienų – tai šimtas galimybių

2014-02-26

 

„Nuo pirmojo mokyklinio skambučio prabėgo nerūpestingiausias žmogaus gyvenimo etapas. Lygiai tas pats skambutis po 100 dienų bus naujo gyvenimo pradžia.“ – tokiais žodžiais į mūsų mokyklos abiturientus kreipėsi vienuoliktokai. Po 100 dienų dvyliktokų laukia pirmieji išbandymai – egzaminai. Vienuoliktokai patikrino, ar tinkamai pasirengę abiturientai įveikti visas kliūtis, įvertino ir įteikė pusatestačius.

plačiau
Paminėta vasario 16 – oji

2014-02-13

 

Šiemet sukanka 96 metai nuo mūsų valstybei lemtingos 1918 m. vasario 16-osios, kai Lietuvos Taryba, pirmininkaujama J. Basanavičiaus, Vilniuje, vienbalsiai priėmė ir paskelbė Lietuvos Nepriklausomybės Aktą.

 

plačiau