Naujienos

EDUKACINĖ PROGRAMA VARNIŲ MUZIEJUJE

2016 – 12 – 12

Gruodžio 8 dieną Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiųjų (lavinamųjų) ir jaunimo klasių mokiniai dalyvavo edukacinėje išvykoje – Advento programoje ,,Kalėdų  belaukiant“. Renginys vyko Varniuose, Žemaičių vyskupystės muziejuje. Mokinius lydėjo mokytojos Irena Darčienė, Birūta  Vičiūnienė, Nijolė Vaitkevičienė, mokytojos padėjėja Alina Galminaitė.

plačiau
EDUKACINĖ  IŠVYKA

2016 – 12 – 05

  Gruodžio 1 dieną  Šilalės rajono pedagogai  dalyvavo edukacinėje išvykoje – seminare  „Vaikų, turinčių specialiųjų ugdymosi poreikių, ugdymas ir pagalbos galimybės, panaudojant įvairias edukacines erdves". Renginys vyko Plungės specialiojo ugdymo centre, jame dalyvavo Šilalės suaugusiųjų mokyklos mokytojos Edita Pėlikienė, Nijolė Vaitkevičienė, Regina Arlauskienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jovita Kiržgalvienė.

plačiau
„Epale“- galimybė susirasti partnerius naujiems projektams

2016-11-30

 Domitės bendradarbiavimu su kuo nors iš Europos šalių, bet dar neturite konkrečios idėjos?  O gal norite pasidalinti gerosios patirties pavyzdžiu su kolegomis iš užsienio  ir  pradėti  naują tarptautinį projektą?

 Suaugusiųjų švietimo paslaugų teikėjui  susirasti užsienio partnerius iš įvairių  Europos šalių,   keistis idėjomis arba darbo su suaugusiais metodais, kurti bendradarbiavimo tinklus galima Europos elektroninėje suaugusiųjų mokymosi platformoje „Epale“  (https://ec.europa.eu/epale/lt).

plačiau
KONKURSUI PASIBAIGUS

2016 – 11 – 28

 Lapkričio 25 dieną Šiluvos gimnazijoje (Raseinių r.) vyko baigiamasis mokinių kūrybinių darbų konkurso „Angelo žinia“ renginys. Jame dalyvavo Šilalės suaugusiųjų mokyklos dailės ir technologijų mokytoja Vilija Pocevičienė ir 10j klasės mokinė Viktorija Butkutė, į renginį atsivežusi piešinį „Mano angelas“ (mokytoja Jolanta Baubkuvienė).

plačiau
Šilalės meno mokyklos mokinių paroda

Atidaryta Šilalės meno mokyklos dailės mokytojos SONATOS DARGIENĖS mokinių piešinių paroda „TAS NUOSTABUS SPALVŲ PASAULIS“.

plačiau
PAMINĖTA SUAUGUSIŲJŲ MOKYMOSI SAVAITĖ

2016-11-23  

Kasmet Lietuvoje vyksta Suaugusiųjų mokymosi savaitė, kurios metu suaugusiųjų švietimo  institucijose organizuojami ir vykdomi įvairūs renginiai, sutelkiantys įvairių profesijų, požiūrių ir skirtybių žmones.

  2016 metų Suaugusiųjų švietimo savaitė „Mokymosi spalvos“, vykusi lapkričio 14 – 18 dienomis, Šilalės suaugusiųjų mokykloje taip pat buvo paminėta ir įprasminta įvairiomis veiklomis.

plačiau
PAMINĖTA TOLERANCIJOS DIENA

2016-11-21

  Nuo 1995 m. UNESCO sprendimu Lapkričio 16 dieną visame pasaulyje pažymima Tarptautinė tolerancijos diena. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į skirtingo amžiaus, lyties, fizinės bei psichinės negalios žmones, ugdyti žmonių pakantumą, gebėjimą suprasti kitus.Nuo 1995 m. UNESCO sprendimu Lapkričio 16 dieną visame pasaulyje pažymima Tarptautinė tolerancijos diena. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į skirtingo amžiaus, lyties, fizinės bei psichinės negalios žmones, ugdyti žmonių pakantumą, gebėjimą suprasti kitus.

plačiau
RESPUBLIKINĖJE KONFERENCIJOJE – VERTINGA PATIRTIS

2016–11–07

  Lapkričio 4 dieną Šiaulių  „Juventos“  progimnazijoje  vyko  respublikinė metodinė - praktinė konferencija "Inkliuzinio ugdymo veiksmingumo ir gerovės praktika tenkinant įvairius bemokančiųjų poreikius".  Konferencijos tikslas - plėsti bendradarbiavimą, dalinantis gerąja patirtimi, aktyvinant inkliuzinio švietimo pedagogines kompetencijas, suvokiant įtraukiojo švietimo svarbą, siekiant kokybės ir gerovės specialiajame ugdyme. 

plačiau
Tiksliųjų ir gamtos mokslų savaitė

  2016–11–02  

Spalio 24 – 28 dienomis Šilalės suaugusiųjų mokykloje vyko tiksliųjų ir gamtos mokslų savaitės renginiai. Ši tema pasirinkta neatsitiktinai: nūdienos technologijų ir sparčios kaitos amžiuje tiksliųjų bei gamtos  mokslų svarba nuolat didėja.

  Dailės pamokoje „Simetrija matematikoje ir dailėje“ mokiniai aplinkoje ieškojo ir dailės kalba pavaizdavo įvairius matematinius simbolius. Netradicinėje matematikos pamokoje su žaidimu KAHOOT mokiniai pasitikrino savo matematines žinias, o gudriausieji buvo apdovanoti įvairiais prizais. Fizikos  pamoka buvo kupina netikėtumų. Mokiniai,  atlikdami įvairius bandymus, ne kartą buvo nustebinti, be to, sužinojo, kaip ir kodėl veikia įvairūs  fizikiniai dėsniai. Biologijos pamokos  metu mokiniai pagilino savo žinias  apie  įvairiausius, keisčiausius pasaulio gyvūnus.  Ne mažiau įdomi  ir turininga buvo  ekonomikos pamoka, vykusi netradicinėje aplinkoje – grožio salone.  

plačiau
Pažinties su profesijomis pamoka

 2016-10-20 

 Šilalės suaugusiųjų mokyklos lavinamųjų klasių mokiniai tęsia pažintį su įvairių profesijų žmonėmis. Šįkart į svečius pasikvietė Šilalės PK Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresniąją specialistę Rasą Sadauskytę, kad papasakotų plačiau apie tai, kuo policininkai yra reikalingi žmonėms, kada į juos kreiptis.

plačiau