Naujienos

Sveikinimai mokyklai

plačiau
Graži pavasario šventė –  Žemės diena

2017 – 04 – 03


  Kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Ši data pasirinkta kaip pusiausvyros ir atsinaujinimo ženklas, galintis paraginti pamiršti tarpusavio skirtumus ir pripažinti bendrą tikslą – saugoti Žemės gamtą ir kitus išteklius.

plačiau
SUSIPAŽINOME SU KARIO PROFESIJA

2017 – 03 – 28

  Šilalėje prasidėjo karinės pratybos „Šilalė 2017“. Šiandien ir mes, mokytojos, su specialiųjų  klasių mokiniais ėjome į miestą, kur stebėjome kareivių patruliavimą, šarvuočių, kariškų mašinų važiavimą miesto gatvėmis. Prie savivaldybės stovėjusiame šarvuotyje E13 sutikome būrelį šaunių kareivių, kurie mums papasakojo, kaip ši mašina dirba ir ką su ja galima atlikti. Taip pat parodė ginklus, papasakojo, kam jie skirti ir kaip su jais elgtis. Galėjome pasimatuoti liemenę, šalmą, palaikyti sunkų ginklą. 

plačiau
DALYVAVOME SAVAITĖJE  BE PATYČIŲ 2017

2017 – 03 – 27

 

  Kasmet Lietuvoje vyksta „Savaitė be patyčių“, skatinanti atkreipti dėmesį į šį negatyvų reiškinį. Jos metu vykdomos įvairios veiklos, padedančios atpažinti patyčias bei tinkamai į jas reaguoti.

plačiau
PAMINĖJOME PASAULINĘ ŽEMĖS DIENĄ

2017 – 03 – 20

 

  Kovo 20-oji Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Tai diena, kai galima pasikalbėti apie savo namus – Žemės planetą. Turime visi rūpintis jos švara ir grožiu.

plačiau
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną švenčiame kitaip

2017 – 03 – 14

 

 Jau antri metai mūsų mokyklos jaunimo klasių mokiniai švęsti Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną renkasi į netradicines erdves. Pernai rinkomės į Šilalės Vlado Statkevičiaus muziejų, o šiemet šiai šventei pasirinkome viešąją biblioteką.

plačiau
NEPAKARTOJAMA  IŠVYKA

2017 – 07 – 08

  Kovo 4 dieną Vilniaus kongresų ir parodų centre Litexpo vyko tarptautinė šunų paroda bei Lietuvos kinologų draugijos skelbto konkurso „Antkaklis svajonių šuniukui” finalinis renginys.

  Šiame konkurse aktyviai dalyvavo  Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai, todėl kartu su mokytojomis buvo pakviesti į renginį, skirtą dalyviams pagerbti.

plačiau
PAMINĖJOME VALSTYBĖS ATKŪRIMO DIENĄ

2017 – 02 – 17

 Vasario 15 d. Šilalės suaugusiųjų mokyklos lavinamosiose klasėse vyko integruota veikla, skirta Vasario 16-ąjai – Lietuvos valstybės atkūrimo dienai – paminėti.

plačiau
DALYVAVOME KONFERENCIJOJE

2017 – 02 – 17

 

  Vasario 15 dieną Tverų gimnazijoje (Rietavo rajono savivaldybė) vyko motyvacinė konferencija „Besibeldžiant į šimtmečio vartus“, skirta Žemaitijos krašto švietimo ir kultūros bendruomenėms. Renginio tikslas – paminėti Lietuvos valstybės atkūrimo dieną  prisimenant ryškiausius Lietuvos šimtmečio laimėjimus kultūros, mokslo, švietimo, sporto ir kitose srityse, apžvelgiant Lietuvos amžiaus kelią užsienio politikos labirintais, pristatant įvairių institucijų vaidmenį kuriant moderniąją Lietuvą bei supažindinant su ryškiausiomis Žemaitijos krašto ar visos Lietuvos asmenybėmis.

plačiau
IŠVYKOJE PASISĖMĖME ŽINIŲ

2017 – 02 – 10

  Vasario 7 d. Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokytojos bei būrelis auklėtinių vyko į edukacinę išvyką – seminarą, organizuotą Skaudvilės specialiojoje mokykloje (Tauragės r. sav.). Šio renginio tikslas – dalintis gerąja patirtimi bei patobulinti pedagogų  kompetencijas ugdyti SUP mokinius, jų lavinimui pasitelkiant meninę, integruotą veiklą. Išvykoje dalyvavo ir Šilalės rajono ugdymo įstaigų specialieji pedagogai, logopedai, mokytojai.

plačiau