Naujienos

LANKĖMĖS EDUKACIJOJE

2019-03-12

 

Lietingą pavasario rytą nusikėlėme į Baroko epochą. Susipažinome su to meto kultūra, dvasia ir muzika. Mokiniai susipažino su vieno žymiausių Baroko epochos poetų – Mikalojaus Kazimiero Sarbievijaus gyvenimu ir kūryba. Edukacijos metu buvo mokomasi barokinio rašto, buvo skaitomi tekstai. Turėjome galimybę gyvai pasiklausyti atliekamos baroko muzikos. Taip pat aplankėme muziejų, prisiminėme Kražių skerdynes.

plačiau
„Linkėjimai Lietuvai“

2019-03-07

 

2019 m. kovo 7 d. Šilalės suaugusiųjų mokyklos jaunimo klasės mokiniai drauge su istorijos mokytoja metodininke Irena Darčiene, pilietinio ugdymo pamoką skyrė Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimui.

 

Sudalyvavę pamokoje mokiniai paruošė stendą su gausybe linkėjimų Lietuvai.

plačiau
Dalyvavome konferencijoje

2019-01-18

 

Sausio 17 d. Tauragės „Šaltinio“ progimnazijoje vyko respublikinė Konferencija „Erasmus+ projektai: pozityvios patirties sklaida“, kurioje dalyvavo ir mūsų mokyklos, 10 jaunimo klasės mokiniai: Karina Baltikauskaitė ir Kostas Vaičekauskas. Mokykloje nuo 2017 m. gruodžio 30 d. yra vykdomas „Erasmus+“ mokyklinio ugdymo sektoriaus partnerystės projektas, skirtas jaunimo klasių mokiniams.

 

Konferencijoje savo pranešimus pristatė 18 mokyklų iš visos Lietuvos. Mokyklų atstovai dalijosi savo gerąją patirtimi ir įspūdžiais įgyvendinat „Erasmus+“ projektus. Maloniai nustebino Šilutės r. Vilkyčių pagrindinės mokyklos atstovai, kurie visiems konferencijoms dalyviams įteikė dovanėles.

 

Šilalės suaugusiųjų mokyklos mokiniai, padedami mokytojų: Lauros Ačienės ir Daivos Stragauskienės, taip pat pristatė savo pranešimą „Big Ocean of Knowledge – Books“.

plačiau
PILIETIŠKUMO PAMOKA „NEUŽMIRŠK“

2019-01-09

 

Kaip ir kasmet, taip ir šiemet Šilalės suaugusiųjų mokykloje vyko pilietiškumo pamoka „Neužmiršk“, skirta sausio 13-osios įvykiams atminti. 

 

Irena Darčienė, istorijos mokytoja metodininkė su 10 jaunimo klasės mokiniais žiūrėdami Augustės Tamutytės filmą apie 1991 sausio 13 d. įvykius, prisiminė šiurpią praeitį.

 

2019 m. sausio 11 d. Šilalės Dariaus ir Girėno skvere vyks Laisvės gynėjų dienos paminėjimas „Aš prisimenu, kodėl esame laisvi“. Ta proga, mokiniai padedami mokytojos gamino neužmirštuolių žiedus, kad galėtų sudalyvautų minėtame paminėjime.

plačiau

2018-11-27

 

2017 metų gruodžio 29 dieną Šilalės suaugusiųjų mokykloje startavo programos „Erasmus+" mokyklinio ugdymo sektoriaus strateginės partnerystės projektas „Books – Big Ocean of Knowledge“ („Knygos – Didžiulis žinių vandenynas“), skirtas jaunimo klasių mokiniams. Projekto, kuriame bendradarbiauja penkios mokyklos iš Turkijos, Lietuvos, Lenkijos, Ispanijos ir Rumunijos, tikslas – ugdyti moksleivių skaitymo gebėjimus, kurie yra aukštesniųjų gebėjimų ir kasdienio gyvenimo pagrindas.

 

Pirmasis mokyklų – partnerių susitikimas 2018 metų lapkričio  12-16 dienomis vyko Turkijoje, Kartepe Suadiye pagrindinėje mokykloje. Jame dalyvavo Šilalės suaugusiųjų mokyklos direktorė D. Rudminienė ir  projekto koordinatorė D. Albrechtienė.

plačiau
RUDENS SPALVOS

2018-10-23


Šiemet specialiųjų klasių mokiniai su rudens grožiu, spalvomis ir jo gėrybėmis susipažino per įvairias veiklas ir žaidimus. Kiekvieną rytą mokiniai pasitiko stebėdami gražią rudenėjančią gamtą ir sugalvodami vis naują ir linksmą pasisveikinimą. Užsiėmimų metu mokėsi visą grožį ir spalvas perteikti savo darbeliuose ir piešiniuose. Prailgintoje grupėje sukurtais darbeliais puošė klases, padarė parodėlę.

 

Visi kartu žaidė įvairius judrius žaidimus susijusius su rudeniu ir jo gėrybėmis. Visi kartu klausėsi ir dalyvavo Kęstučio Kasparavičiaus pasakos „Naujas namas“ inscenizavime.

 

Visi vaikai patyrė daug teigiamų emocijų, o bendravimas ir bendradarbiavimas mokė dirbti grupėse.

plačiau

2018-07-19

 

Per sidabrinį marių tiltą,
Per vandenėlį nemunų!..
Palikot aušroje mokyklą
Į saulę bėgdami kartu. Laimingo kelio, saulės sesės!
Laimingo skrydžio link vilties!
Šis laimės tiltas Jums lai tęsias —
Mes linkim Jums tikros sėkmės.


Š. m. liepos 18 d. Šilalės suaugusiųjų mokyklos LXII laidos abiturientams buvo įteikti brandos atestatai. 


Šventę pradėjome eilėmis ir gražiais žodžiais. Renginyje sveikinimo žodį tarusi mokyklos direktorė Daiva Rudminienė palinkėjo abiturientams sėkmės, verčiant naują gyvenimo puslapį. Prisiminimais dalijosi abiturientų auklėtojos Elvyra Gedeikienė ir Alma Judelienė, linkėdamos kuo didžiausios sėkmės ir pasisekimo gyvenime.

plačiau