Naujienos

STOVYKLAI PASIBAIGUS

2017 – 06 – 14

  Jau treti metai iš eilės atostogų pradžia Šilalės suaugusiųjų mokyklos jaunimo klasių ir specialiųjų klasių mokiniams – neeilinė. Šiemet mokiniai aktyviai ir linksmai leido laiką vasaros stovykloje „Pažink. Pamatyk. Patirk.“

  Stovykla prasidėjo nuo sveikatos ir spalvų dienos. Mokiniai buvo maloniai priimti Šilalės rajono savivaldybės socialinių paslaugų namuose, kur juos pasitiko užimtumo specialistė Juzefa Jurkuvienė. Ji kartu su mokytoja Vilija Pocevičiene supažindino mokinius su lipdymo paslaptimis iš molio ir modelino. Veikla vyko kūrybinėse dirbtuvėlėse pasirinktose srityse. Po to mokiniai apsilankė Šilalės rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biure ir savo veiklą pratęsė sveikos gyvensenos pamokėlėje.

plačiau
MANO GIMTINĖS SPALVOS

2017 – 05 – 31

  Gegužės 30 dieną Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje vyko baigiamasis piešinių konkurso „Mano gimtinės spalvos“ renginys.  
  Konkurse, kuris buvo skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio jubiliejaus paminėjimui ir įprasminimui, dalyvavo Žemaitijos regiono mokiniai, turintys  specialiųjų ugdymosi poreikių Šiais metais dalyviai buvo kaip niekad aktyvūs. Sulaukta per 60 piešinių ne tik iš Šilalės rajono mokyklų, bet ir iš aplinkinių rajonų: Tauragės VRCM „Pušelė“, Skaudvilės specialiosios mokyklos, Skaudvilės gimnazijos, Pagėgių savivaldybės Vilkyškių gimnazijos ir kt. 

 

plačiau
Paskutinio skambučio šventė

2017 – 05 – 25

  Gegužės 24 dieną paskutinis skambutis nuskambėjo LXI laidos Šilalės suaugusiųjų mokyklos mokiniams. Trečių gimnazijos klasių mokiniai poezijos posmais šiltai pradėjo šventę. Buvo gera klausytis  Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos mokinės Lauros atliekamų dainų. Abiturientus sveikino mokyklos direktorė Daiva Rudminienė, pavaduotoja ugdymui Jovita Kiržgalvienė. 

plačiau
SUSITIKIMAS

2016 – 05 – 22

  Gegužės 17 dieną Šilalės suaugusiųjų mokykloje vyko susitikimas su mūsų kraštiečiu Andriumi Teresa. Į renginį jis atvyko su žmona Alma ir sūnumi Emiliu. Svečias, nuo vaikystės sėdintis neįgaliojo vežimėlyje, papasakojo savo gyvenimo istoriją: sunkumus, su kuriais teko susidurti, linksmus nutikimus, svarbiausius įvykius. Pašnekovai susirinkusiuosius nustebino optimizmu, pozityviu požiūriu į gyvenimą, gebėjimu džiaugtis mažais dalykais.

plačiau
DALYVAVOME KONFERENCIJOJE „BEBAIMIS KNYGNEŠYS“

2017 – 05 – 11

 

  Gegužės 10 dieną Šilalės rajono Pajūralio pagrindinėje mokykloje vyko teorinė – praktinė mokinių konferencija „Bebaimis knygnešys“. Joje pranešimus pristatė mokiniai iš Šilalės rajono bei garbės svečias docentas, Lietuvos dailininkų sąjungos narys, VŠĮ A. Kavaliausko etnografinio Gvaldų muziejaus įkūrėjas Albinas Kavaliauskas. 

plačiau
TIKĖJIMO LIUDIJIMAS MANO ŠEIMOJE

2017 – 05 – 10

 

  Gegužės 9 dieną Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje vyko rajono tikybos mokytojų metodinio būrelio organizuoto fotonuotraukų konkurso „Tikėjimo liudijimas mano šeimoje“ baigiamasis renginys. Į jį sugužėjo konkurse dalyvavę mokiniai, juos rengę mokytojai bei svečiai – Šilalės parapijos klebonas kan. Algis Genutis ir Telšių vyskupijos  mons. kan., eduk. lic. Rimantas Gudlinkis.

plačiau
MOTINOS DIENOS ŠVENTĖ

2017 – 05 – 07

  Nereikia nė sakyti, koks brangus yra pirmasis gegužės sekmadienis. Ir vėl kiekvienos Mamos kiemo vartai bus atverti vaikams ir anūkams, o Jų sieloje prasiskleis gėrio pumpurai. To gėrio Mamų širdys visuomet kupinos, todėl ir glaudžiamės prie jų krūtinės dideli ir maži, ieškome užtarimo, šilumos, ramybės...

plačiau
Poezijos popietė „Pavasario žiedai“

2017 – 04 – 10

 

  Balandžio 6 dieną Šilalės švietimo pagalbos tarnyboje vyko rusų kalbos poezijos popietė „Pavasario žiedai“. Renginys, kuriame dalyvavo rusų kalbos mokytojai ir jų mokiniai iš Šilalės rajono, buvo skirtas rusų kalbos populiarinimui, jos praktiniam taikymui bei tobulinimui. Mokiniai iš įvairių Šilalės rajono mokyklų džiugino klausytojus savo muzikiniais pasirodymais bei išraiškingai deklamuojamomis eilėmis.

plačiau

Sveikinimai mokyklai

plačiau
Graži pavasario šventė –  Žemės diena

2017 – 04 – 03


  Kovo 20 dieną minima Pasaulinė Žemės diena, astronominis pavasaris. Šiomis dienomis ateina pavasario lygiadienis – dienos ir nakties ilgumas tampa vienodas visuose Žemės rutulio kampeliuose. Ši data pasirinkta kaip pusiausvyros ir atsinaujinimo ženklas, galintis paraginti pamiršti tarpusavio skirtumus ir pripažinti bendrą tikslą – saugoti Žemės gamtą ir kitus išteklius.

plačiau