Naujienos

2012-12-06

 

Gruodžio 3 dieną Šilalės suaugusiųjų mokykloje vyko  popietė „Pabūkime kartu“. Renginys vyko Šilalės rajono Socialinių paslaugų centro salėje. Čia rinkosi Šilalės rajono valdžios atstovai, Šilalės suaugusiųjų mokyklos lavinamųjų klasių moksleiviai bei su jais dirbančios pedagogės, moksleivių tėvai, administracijos darbuotojai, Dienos centro lankytojai ir kiti svečiai.

plačiau

2012-11-29

 

Jau trylika metų Lietuvoje lapkričio mėnesį minima Suaugusiųjų švietimo savaitė. Jos metu šalies ugdymo institucijose  vyksta įvairūs renginiai, vedamos diskusijos, skaitomos paskaitos.- Ne išimtis ir Šilalės suaugusiųjų mokykla. Čia lapkričio 19- 25 dienomis vyko suaugusiųjų Švietimo savaitės „Kartų mokymasis kartu“ renginiai.

plačiau
Atidaryta Šilalės meno mokyklos moksleivių paroda

2012-11-26

 

Mokytoja – Sonata Dargienė
 

Kviečiame apsilankyti!

plačiau

2012-11-22

 

Lapkričio 16-ąją pasaulis mini tarptautinę Tolerancijos dieną. Ši šventė gyvuoja jau 17 metų. Jos metu  vykdomos įvairios akcijos, renginiai. Raginama atkreipti dėmesį į kitokią nuomonę turinčius, kitos rasės, tautybės, religinių pažiūrų, seksualinės orientacijos žmones, jų interesus bei problemas. Žodis „tolerancija“ išvertus iš lotynų kalbos reiškia kantrybę. Tai ne tik kantrybė, bet ir pakanta bei pagarba kitokiam žmogui, reiškiniui, žmonių bendruomenei, kolektyvui.

plačiau

2012-10-30

 

Spalio 26 dieną Suaugusiųjų mokyklos lavinamųjų klasių  pedagogės su vaikučiais sukvietė į popietę „Pasikvieskime rudenį į svečius“. Jaukioje rudens lapais papuoštoje salėje išvydome nuotaikingą programėlę su dainomis ir šokiais, kurią paruošė neformaliojo ugdymo pedagogė Regina Valauskienė kartu su mokytojomis  Nijole Vaitkevičiene bei  Edita Pėlikiene Joms talkino mokytojų padėjėjos Alina Galminaitė ir Vida Volskienė. Į šventę su kraitele gėrybių atskubėjęs Rudenėlis buvo paruošęs daugybę užduočių. Vaikučiams teko pasukti galveles menant mįsles, minkles, prisiminti lietuvių liaudies patarles, priežodžius. O kiek džiaugsmo ir šypsenų padovanojo linksmosios estafetės! Teko išbandyti  savo taiklumą metant į krepšelius kaštonus, greitumą ir vikrumą – šokinėjant maišuose, skutant bulves ... Greičiausius, išradingiausius, vikriausius Rudenėlis apdovanojo prizais. Nė vienas neliko nepastebėtas.

plačiau

2012-10-30

 

Kam man Tu, Viešpatie, davei
Tą karštą širdį vien kentėti?
Kodėl aš negaliu blaiviai,
Šaltai kaip dauguma žiūrėti?


(Maironis)

plačiau

2012-10-10

 

MOKYTOJAU,
Po skambėjimu metų,
Po vėju, po saule,
Po rugpjūčio žvaigždėm,
Po gerumo šviesa,
Be suktybės, be melo,
Klastos, be apgaulės
TU - pavargusioj žemėj -
Palaimos šviesa.

plačiau
Draugystė tęsiasi...

2012-10-03

 

Šiais mokslo metais Šilalės suaugusiųjų mokyklai patikėtas lavinamųjų klasių vaikučių, besimokančių pagal specialiojo ugdymo programas lavinimas. Iki šiol jie mokėsi Šilalės Dariaus ir Girėno vidurinėje mokykloje (dabartinėje progimnazijoje). Džiugu, kad ten užsimezgusi graži draugystė nenutrūko.

plačiau
Europos kalbų diena mokykloje

2012-10-03

 

Rugsėjo 26 dieną švenčiama Europos kalbų diena. Šios šventės metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, siekiant paskatinti kalbų mokymosi įvairovę, išugdyti pagarbą visoms Europos kalboms, regionų ir tautinių mažumų kalboms. Kasmet Europoje kalbų dieną vyksta šimtai renginių: spektaklių, žaidimų vaikams, muzikinių žaidimų, kalbų kursų, radijo ir televizijos laidų, konferencijų – galimybės tiesiog neišsemiamos!

plačiau