Naujienos

2014-01-15

 

Piešinių paroda

 

plačiau
Atmintis gyva, nes liudija

2014-01-13

 

2014  m. sausio 13 d. prisijungėme prie akcijos

 

ATMINTIS GYVA, NES LIUDIJA

 

8:00 – 8:10 languose buvo uždegtos atminimo žvakutės.

 

Jaunimo klasėse pravesta pilietiškumo ugdymo pamoka (mokytoja – Irena Darčienė).

 

Eiles skaitė 7j klasės mokinė Izabelė Zobėlaitė.

 

Žiūrėtas filmas „Okupuoti, bet nenutildyti“.

plačiau
Paminėta tarptautinė neįgaliųjų diena

2013-12-05

 

Gruodžio 3 dieną Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiosiose klasėse buvo surengta popietė „Duok ranką, drauge!“, skirta Tarptautinei neįgaliųjų dienai paminėti. Renginyje dalyvavo mokyklos administracija, mokytojai, mokiniai.  Svečiavosi – Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos skautai (vadovė – mokytoja E. Gedeikienė). Svečiai kartu su mokiniais ir mokytojais dainavo, šoko, piešė, žaidė, bendravo.

plačiau
„Suartėjimai: nuo asmeninės savasties iki Europos piliečio“

2013-11-25

 

Lapkričio 18 – 22 dienomis mokyklos bendruomenė aktyviai dalyvavo suaugusiųjų švietimo savaitėje „Suaurtėjimai: nuo asmeninės savasties iki Europos piliečio“. Visą savaitę vyko fotografijų paroda „Europa mūsų akimis“. Nuotraukose atsispindi akimirkos iš kelionių po Europą: Slovakiją, Makedoniją, Albaniją, Prancūziją, Vokietiją, Lenkiją, Estiją, Suomiją, Švediją, Kroatiją, Vengriją, Monaką, Austriją, Portugaliją, Turkiją, Rumuniją, Serbiją, Juodkalniją, Lietuvą, Latviją, Olandiją. Džiaugiamės, kad kolegos pasidalino kelionių akimirkomis ir įspūdžiais.

plačiau

2013-11-18

 

PATRAUKLIOS UGDYMOSI FORMOS IR JŲ PRITAIKYMO GALIMYBĖS SUAUGUSIŲJŲ MOKYME. Taip vadinosi seminaras Akmenės rajono suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centre, į kurį lapkričio 14 dieną vyko Šilalės suaugusiųjų mokyklos andragogai. Diena buvo išties turininga. Akmenės rajono suaugusiųjų ir jaunimo švietimo centro direktorė B. Baltutienė ir centro andragogai pristatė nuotolinio suaugusiųjų mokymo subtilybes, supažindino su privalumais ir trūkumais. D. Rudminienė papasakojo apie Šilalės suaugusiųjų mokyklos veiklą. Buvo dalijamasi gerąja patirtimi, diskutuojama apie suaugusiųjų mokymo problemas bei subtilybes. Pasirašyta bendradarbiavimo sutartis.

plačiau

2013-11-11

 

Aplikacijų - vitražų paroda

plačiau
Paminėta tarptautinė mokytojų diena

2013-10-07

 

Kartu su rudenėjančia gamta ir spalvotų lapų lietumi ateina graži šventė – MOKYTOJO diena. Jūs, mokytojai, einate margaspalviu spalio taku. Širdyje nešatės stebuklingą raktą mokinių sielų durims atrakinti. Meilės raktą. Jums, mokytojai, reikia parodyti ne tik kelią į Tiesą, bet ir atsakyti į klausimą, kas yra Tiesa bei tikrosios vertybės.

plačiau
Turininga išvyka

2013-10-04

 

Šių metų rugsėjo 25 d. Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiųjų klasių mokiniai kartu su  mokytojomis vyko į pažintinę išvyką. Aplankytas Gamtininkų centras „Mini Zoo“, esantis Klaipėdos rajone. Vėliau kelias vedė į Kretingoje įsikūrusį Žiemos sodą. Puikus oras ir gera nuotaika lydėjo visą dieną, tad prisiminimai dar ir šiandien – patys šilčiausi. Mokiniai ir mokytojos džiaugėsi turiningai praleidę laiką.

plačiau
Paminėta Europos kalbų diena

2013-09-27

 

Rugsėjo 26 dieną visoje Europoje švenčiama kalbų diena. Šios šventės metu Europos valstybėse organizuojami įvairūs renginiai, kuriais siekiama paskatinti mokytis įvairių užsienio kalbų, ugdyti pagarbą visoms Europos kalboms.

plačiau
Mokslo metų pradžios šventė

2013-08-28