Naujienos

Dešimtokų pasiekimų patikrinimas šiais mokslo metais nevyks

2020-03-25

Atmintinė švietimo bendruomenei dėl koronaviruso

2020-03-18

 

Visa aktualiausia informacija – naujausi švietimo, mokslo ir sporto ministro įsakymai, susiję su koronaviruso sukeltomis aplinkybėmis, atsakymai į dažniausiai užduodamus klausimus, bendros sveikatos specialistų rekomendacijos, naudingos nuorodos – skelbiama Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos interneto tinklalapio specialiame skyrelyje https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso.

 

ATMINTINĖ

Dėl karantino Lietuvos Respublikos teritorijoje paskelbimo

2020-03-16

 VASARIO 16-OSIOS MINĖJIMAS

2020-02-13

 

Vasario 13 d. mokykloje vyko atvira pilietiškumo pamoka „Graži tu mano brangi Tėvyne“, skirta Vasario 16-osios Lietuvos valstybės atkūrimo dienai paminėti. Pamoką jaunimo ir specialiųjų klasių mokiniams vedė istorijos mokytoja metodininkė Irena Darčienė ir specialiųjų klasių mokytoja metodininkė Edita Pėlikienė. Istorijos mokytoja papasakojo ir priminė 1918 m. įvykius, jaunimo klasės mokiniai skaitė eiles, o specialiųjų klasių mokiniai Lietuvai skyrė eiles, savo piešinius ir darbelius. Sveikinimo žodį tarė mokyklos direktorė Daiva Rudminienė.

plačiau
2019 metų suaugusiųjų mokymosi savaitės „Mokymosi pasaulis laukia. Keliaukim!“ dalyvis

2020-02-13

PADĖKA

2019-12-04


Specialiųjų klasės auklėtojos Jolanta Aleksandravičienė ir Vilma Šiaudvytienė drauge su mokiniais kūrė advento vainiką ir sudalyvavo konkurse, kurį organizavo Šilalės rajono kultūros centras. Džiaugiamės savo kūriniu ir padėka.

plačiau
ADVENTO PRADŽIA IR TARPTAUTINĖ ŽMONIŲ SU NEGALIA DIENA

2019-12-03


Kaip ir kasmet, taip ir šiemet Advento pradžią minėjome drauge su Tarptautine neįgaliųjų žmonių diena.


Gražų, žiemišką gruodžio 3 dienos rytmetį Šilalės suaugusiųjų mokykloje netrūko gražių žodžių ir linkėjimų. Mus aplankė Šilalės rajono savivaldybės meras Algirdas Meiženis bei Šilalės rajono dekanas, Saulius Katkus kurie linkėjo gražių dalykų. Mokyklos direktorė negailėjo gražių žodžių specialiųjų klasių mokytojoms, kurios visokeriopai padeda mūsų mažiesiems draugams eiti į priekį.


Šventinio rytmečio metu netrūko giesmių ir dainelių. Jaunimo klasės mokiniai, vadovaujami muzikos mokytojo Šerpyčio giedojo giesmę „Kas tas vaikelis“, specialiųjų klasių mokiniai atliko muzikinį kūrinį „Žibinto švieselė“. Visi drauge sukūrėme adventinį vainiką. Jį įprasminome žodžiais, kas ką simbolizuoja.

plačiau