Naujienos

KONKURSUI PASIBAIGUS

2016 – 11 – 28

 Lapkričio 25 dieną Šiluvos gimnazijoje (Raseinių r.) vyko baigiamasis mokinių kūrybinių darbų konkurso „Angelo žinia“ renginys. Jame dalyvavo Šilalės suaugusiųjų mokyklos dailės ir technologijų mokytoja Vilija Pocevičienė ir 10j klasės mokinė Viktorija Butkutė, į renginį atsivežusi piešinį „Mano angelas“ (mokytoja Jolanta Baubkuvienė).

plačiau
Šilalės meno mokyklos mokinių paroda

Atidaryta Šilalės meno mokyklos dailės mokytojos SONATOS DARGIENĖS mokinių piešinių paroda „TAS NUOSTABUS SPALVŲ PASAULIS“.

plačiau
PAMINĖTA SUAUGUSIŲJŲ MOKYMOSI SAVAITĖ

2016-11-23  

Kasmet Lietuvoje vyksta Suaugusiųjų mokymosi savaitė, kurios metu suaugusiųjų švietimo  institucijose organizuojami ir vykdomi įvairūs renginiai, sutelkiantys įvairių profesijų, požiūrių ir skirtybių žmones.

  2016 metų Suaugusiųjų švietimo savaitė „Mokymosi spalvos“, vykusi lapkričio 14 – 18 dienomis, Šilalės suaugusiųjų mokykloje taip pat buvo paminėta ir įprasminta įvairiomis veiklomis.

plačiau
PAMINĖTA TOLERANCIJOS DIENA

2016-11-21

  Nuo 1995 m. UNESCO sprendimu Lapkričio 16 dieną visame pasaulyje pažymima Tarptautinė tolerancijos diena. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į skirtingo amžiaus, lyties, fizinės bei psichinės negalios žmones, ugdyti žmonių pakantumą, gebėjimą suprasti kitus.Nuo 1995 m. UNESCO sprendimu Lapkričio 16 dieną visame pasaulyje pažymima Tarptautinė tolerancijos diena. Jos tikslas – atkreipti dėmesį į skirtingo amžiaus, lyties, fizinės bei psichinės negalios žmones, ugdyti žmonių pakantumą, gebėjimą suprasti kitus.

plačiau
RESPUBLIKINĖJE KONFERENCIJOJE – VERTINGA PATIRTIS

2016–11–07

  Lapkričio 4 dieną Šiaulių  „Juventos“  progimnazijoje  vyko  respublikinė metodinė - praktinė konferencija "Inkliuzinio ugdymo veiksmingumo ir gerovės praktika tenkinant įvairius bemokančiųjų poreikius".  Konferencijos tikslas - plėsti bendradarbiavimą, dalinantis gerąja patirtimi, aktyvinant inkliuzinio švietimo pedagogines kompetencijas, suvokiant įtraukiojo švietimo svarbą, siekiant kokybės ir gerovės specialiajame ugdyme. 

plačiau
Tiksliųjų ir gamtos mokslų savaitė

  2016–11–02  

Spalio 24 – 28 dienomis Šilalės suaugusiųjų mokykloje vyko tiksliųjų ir gamtos mokslų savaitės renginiai. Ši tema pasirinkta neatsitiktinai: nūdienos technologijų ir sparčios kaitos amžiuje tiksliųjų bei gamtos  mokslų svarba nuolat didėja.

  Dailės pamokoje „Simetrija matematikoje ir dailėje“ mokiniai aplinkoje ieškojo ir dailės kalba pavaizdavo įvairius matematinius simbolius. Netradicinėje matematikos pamokoje su žaidimu KAHOOT mokiniai pasitikrino savo matematines žinias, o gudriausieji buvo apdovanoti įvairiais prizais. Fizikos  pamoka buvo kupina netikėtumų. Mokiniai,  atlikdami įvairius bandymus, ne kartą buvo nustebinti, be to, sužinojo, kaip ir kodėl veikia įvairūs  fizikiniai dėsniai. Biologijos pamokos  metu mokiniai pagilino savo žinias  apie  įvairiausius, keisčiausius pasaulio gyvūnus.  Ne mažiau įdomi  ir turininga buvo  ekonomikos pamoka, vykusi netradicinėje aplinkoje – grožio salone.  

plačiau
Pažinties su profesijomis pamoka

 2016-10-20 

 Šilalės suaugusiųjų mokyklos lavinamųjų klasių mokiniai tęsia pažintį su įvairių profesijų žmonėmis. Šįkart į svečius pasikvietė Šilalės PK Viešosios policijos skyriaus Prevencijos poskyrio vyresniąją specialistę Rasą Sadauskytę, kad papasakotų plačiau apie tai, kuo policininkai yra reikalingi žmonėms, kada į juos kreiptis.

plačiau
Rudenėlio šventė

2016-10-14

Spalio 13 diena specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniams buvo neeilinė. Tądien čia svečiavosi storulis Moliūgėlis bei linksmuolė Pelytė. Jie sukvietė mokinukus į popietę, kurioje netrūko įvairiausių rudeniškų linksmybių: įdomių žaidimų, linksmų užduotėlių, degustacijų, prizų ir siurprizų! 

plačiau
Paminėta tarptautinė mokytojų diena

2016-10-10

 

Tavo gyvenimo prasmė – ruduo.
Lyg lapai krintantys šiurena
Sąsiuviniai tarp tavųjų pirštų,
Lyg paukščiai išskrendantys
Pakelia sparnus tavieji mokiniai į kelią...


Spalio 5–oji – Tarptautinė mokytojų diena. Patys nuoširdžiausi ir šilčiausi žodžiai, gražiausios gėlės tądien skiriamos jiems – mokinius savo meile ir žiniomis auginantiems MOKYTOJAMS.

 

Šią rudenišku auksu nuspalvintą dieną Šilalės suaugusiųjų mokykloje buvo pagerbti joje dirbantys pedagogai. Mokytojus eilėmis bei pačių pagamintomis gėlėmis apdovanojo jaunimo klasių mokiniai. Sveikinimo žodžius pedagogams tarė mokyklos direktorė Daiva Rudminienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Jovita Kiržgalvienė. Buvo pagerbti jubiliejinį metų skaičių mokykloje dirbantys pedagogai. Mokytojų laukė staigmenos – kuklios dovanėlės, šventinis tortas bei mokinių parengtas stendas „Ar pažįsti mane?“.

plačiau
Išvyka į Vinetu kaimą

2016-10-10

 

Spalio 4 d. specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai kartu su mokytojomis  Nijole Vaitkevičiene, Edita Pėlikiene bei jų padėjėja Alina Galminaite vyko į edukacinę – pažintinę kelionę į ,,Vinetu kaimą“, esantį Klaipėdos rajone.


Ši išvyka – tai gyva pažintis su turtinga, paslaptinga ir spalvinga Amerikos indėnų kultūra, istorija ir papročiais. Šioje nuotykių ir pažinimo programoje mus pasitiko indėnų vadas Vinetu, kuris svetingai visus priėmė, papuošė indėniškais raštais, suteikė vardus ir pakvietė į tikrą indėnų palapinę TIPI. Čia dalyvavome indėnų ritualuose, išgirdome legendų ir istorijų,  susipažinome su indėnų ginklais.

plačiau