Naujienos

2016-01-15 

 

Šilalės savivaldybės bazine mokykla 2016 m. brandos egzaminų sesijai paskirta Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazija (J. Basanavičiaus g. 25, LT-75124 Šilalė, tel. (8 449) 74271, el. p. gaudesrastine@mail.lt). Bazinėje mokykloje priimami eksternų prašymai laikyti brandos egzaminus, bus vykdoma mokyklinių brandos egzaminų pakartotinė sesija.

 

Eksternas – asmuo, įgijęs vidurinį išsilavinimą ir pageidaujantis laikyti brandos egzaminą pagrindinės sesijos metu (kovo-birželio mėn.), prašymą iki 2016 m. vasario 25 d. teikia  Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos direktoriui. Po vasario 25 d., bet ne vėliau kaip iki birželio 13 d. (likus 7 darbo dienoms iki pakartotinės sesijos pradžios) pageidaujantis laikyti brandos egzaminą eksternas kreipiasi į Kauno miesto bazinės mokyklos direktorių.  Eksternai gali rinktis ne daugiau kaip 7 brandos egzaminus.

 

Kartu su prašymu bazinės mokyklos direktoriui eksternas privalo pateikti:

plačiau
Paminėjome laisvės gynėjų dieną

2016-01-13

 

Sparnus išskleidę Baltijos kely
Tą naktį jūs atskridę į mirtį –
Jauni, tačiau dvasia taip dideli,
Jog prieš kulkas atstatėt nuogą širdį.


S. Račiūnas

 

2016 m. sausio 13 d. Šilalės suaugusiųjų mokyklos bendruomenė dalyvavo visuotinėje pilietinėje  iniciatyvoje „Atmintis gyva, nes liudija". Akcija organizuota siekiant  prisiminti prieš 25 metus vieningą Lietuvos piliečių siekį apginti atkurtos valstybės nepriklausomybę.

plačiau

2016-01-08

 

Sausio 6-ąją, Trijų karalių dieną, Šilalės meno mokykloje vyko jau tradicija tapęs renginys, kurio metu buvo pagerbti rajono švietimo ir kultūros darbuotojai. Šiais metais Šilalės rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir teisėtvarkos komitetas nusprendė pagerbti 40 žmonių, dirbančių švietimo ir kultūros srityse.

 

Renginio dalyvius sveikino meras Jonas Gudauskas, Administracijos direktoriaus pavaduotoja Vera Macienė, Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėja Rasa Kuzminskaitė. Nuoširdžius padėkos žodžius už ilgametį ir prasmingą darbą, bendruomeniškumą, pagarbą savo profesijai, sugebėjimą suprasti, toleranciją, paprastumą, santūrumą, mokėjimą rasti geriausią sprendimo būdą, jaunosios kartos ugdymą visų Švietimo, kultūros, sporto ir teisėtvarkos komiteto narių vardu sakė Komiteto pirmininkas Alfonsas Motuzas.

plačiau
Mus sveikina

Šilalės suaugusiųjų mokykloje paminėta Tarptautinė neįgaliųjų diena

2015-12-04

 

Tarptautinė neįgaliųjų diena pasaulyje minima nuo 1993 metų. Jos metu organizuojami renginiai, skirti atkreipti dėmesį į pagalbą žmonėms su ypatingais poreikiais. Šilalės suaugusiųjų mokykloje, kurioje jau ketvirtus metus ugdomi specialiųjų (lavinamųjų) klasių mokiniai, ši diena taip pat kasmet pažymima. Bičiulius, čia besimokančius neįgaliuosius, į renginį pakvietė mokyklos bendruomenė.

plačiau

2015-11-2


Š. m. lapkričio 25 dieną jaunimo klasių mokiniams buvo skaitoma paskaita „Jaunimas be žalingų įpročių“.  Paskaitą skaitė ir diskusiją moderavo lektorius Donatas Grigalis. Mokiniams įtaigiai ir įdomiai buvo papasakota  apie dvi   galimybes: gyventi su žalingais įpročiais ar be jų. Nuo to, koks bus pasirinkimas, priklausys ir ateitis, jos sėkmė ir galimybės.

plačiau
Suaugusiųjų mokymosi savaitei pasibaigus

2015-11-23

 

Lapkričio 17 d. vyko sveikos gyvensenos mokymai „Sveiko gyvenimo mozaika“ skirti dienai „Žingsnis į sveiką gyvenimą“. Išklausėme įdomią ir naudingą mokytojos E. Gedeikienės paskaitą apie žolelių arbatos naudą, įvairių riešutų gydomąsias savybes. Po paskaitos ragavome vaistažolių arbatą, riešutus ir užkandžius iš vaisių ir daržovių.


Lapkričio 18 d. į susitikimą – diskusiją „Žingsnis į darbo rinką ir verslo pasaulį“ atvyko nemažas būrys buvusių mokyklos mokinių. Karjeros specialistė L. Dargienė ir mokytoja I. Darčienė diskusiją paįvairino praktine užduotimi – kūrėme verslo planą, kurį pristatėme ir aptarėme. Dar ilgai netilo kalbos prie arbatos puodelio.


Lapkričio 19 d. „Žingsnis į save, savo šeimą, artimuosius, supančią aplinką”. Šią dieną mokykloje vyko paskaita mokyklos bendruomenei “Vyraujančio psichologinio klimato reikšmė asmeninei savijautai ir darbo kokybei”. Po paskaitos lektorė J. Butkutė atsakinėjo į pateiktus klausytojų klausimus, diskutavo.


Lapkričio 20 d. aptarėme suaugusiųjų mokymosi savaitės “Aktyvus mokymasis aktyviam gyvenimui” renginius ir veiklą. Pasidžiaugėme, kad ryžomės žengti bent tris žingsnius link aktyvesnio mokymosi, aktyvesnio gyvenimo, drąsesnio bendravimo ir bendradarbiavimo.

plačiau