Naujienos

2015-01-08

 

Apdovanota Šilalės suaugusiųjų mokyklos istorijos bei geografijos vyresnioji mokytoja Irena Darčienė. Antra iš kairės.Sausio 6 dieną Šilalės rajono savivaldybės tarybos Švietimo, kultūros, sporto ir teisėtvarkos komitetas tradiciškai surengė padėkos popietę praėjusiais metais nusipelniusiems asmenims. Padėkos raštais už atsidavimą savo darbui, kūrybišką veiklą, tradicijų puoselėjimą apdovanoti 26 pedagogai, kultūros darbuotojai, treneriai ir kt.

 

Už indėlį puoselėjant mokinių pilietines vertybes, atsidavimą savo darbui buvo apdovanota ir Šilalės suaugusiųjų mokyklos istorijos bei geografijos vyresnioji mokytoja Irena Darčienė.

plačiau

2014-12-30

 

Gruodžio 19 d. specialiųjų klasių mokiniai pakvietė savo tėvelius  Kalėdiniam pasibuvimui „Į širdį kiekvieną Kalėdos ateina“.

 

Pradėjome kelionę Kalėdų link drauge su vaikais ir tėveliais pasinerdami į pasakų pasaulį. Ten mūsų fantazija leido patikėti pasakomis, atveriančiomis širdis jaukiam buvimui kartu.

 

Vaikai linksmino „Karališkų pingvinų šokiu“, dainomis apdainavo žiemą, baltą fėją, Vakarę žvaigždę, kuri spindėdama neša laimę, džiaugsmą ir išpildo visas svajones. Įsibėgėjus šventiniam šurmuliui į šokių sūkurį įsitraukė ir merginos. Jos sušoko „Snaigių šokį“. 

plačiau
Donelaičio metų paminėjimas

2014-12-08

 

Knyga – tai dvasios atgaiva, gryniausia, skaidriausia versmė: geri – neatsigeri, kol gyvas, kol matai, kol girdi, kol suvoki (J.P.Kazickas)

 

Minint lietuvių grožinės literatūros pradininko, poemos „Metai“ autoriaus 300-ąsias gimimo metines 2014-ieji paskelbti Kristijono Donelaičio metais. Jubiliejiniams metams paminėti Šilalės suaugusiųjų mokykloje surengta netradicinė pamoka – skaitymai. Pamoka vyko mokyklos bibliotekoje. Lietuvių kalbos ir literatūros vyresnioji mokytoja Vida Mažeikienė apžvelgė Donelaičio kūrybos kelią. Ištraukas iš Donelaičio kūrybos skaitė mokinės Deimantė Ramanauskaitė (12a), Vita Stasytienė (12b), lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja metodininkė Irena Gabrielaitienė, etikos mokytoja Salomėja Savickytė.

plačiau
„GYVYBĖS MEDIS“ MŪSŲ MOKYKLOJE

2014-11-21

 

Suaugusiųjų mokymosi savaitė – vieta, kur suartėja giminingos sielos:
žmonės, kurie moko, mokosi ir kviečia mokytis kitus, tikėdami, kad išgyvens
tik besimokanti planeta.

 

„GYVYBĖS MEDIS“ MŪSŲ MOKYKLOJE

 

Kaip ir kasmet 2014 m. lapkričio 17–23 d. Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacija kvietė švietimo, kultūros ir meno institucijas bei organizacijas, verslo įstaigas, konfesines bendruomenes ir visus suaugusiuosius jungtis į penkioliktosios suaugusiųjų mokymosi savaitės judėjimą. 2014 metų suaugusiųjų mokymosi savaitė buvo skiriama darnaus vystymosi idėjos sklaidai ir praktiniam jos taikymui. 

plačiau

2014-11-17

 

Spalio 23 d. Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiosiose klasėse vyko jau tradicine tapusi  popietė „Rudenėlio išdaigos“. Šventės metu mokiniai dainavo apie rudenį, šoko ratelius, žaidė žaidimus.

 

„Obuoliukų“ ir „Riešutukų“ komandos rungtyniavo estafetėse: „Kas greičiau nukas bulves?“, „Surink obuolius!“, „Kas taiklesnis?“.

plačiau

2014-10-16

 

Spalio 14 dieną specialiųjų klasių mokiniai vyko į pažintinę kelionę po Šilalės rajoną. 

 

Šilalė – tai Žemaitijos rajonas, garsėjantis Medvėgalio kalnu, S.Girėno tėviške, D. Poškos muziejumi, modernia Kaltinėnų bažnyčia bei kryžiumi, dar iš toli pasitinkančiu atvažiuojančius į  Kaltinėnus.

plačiau

2014-10-08

 

Spalio mėnesį tradiciškai švenčiama Tarptautinė mokytojų diena. Šilalės suaugusiųjų mokyklos dvyliktokai ir jų auklėtojos mokytojus į jau tradicija tapusią šventę sukvietė spalio 2 dieną. Renginį pradėjusi mokyklos direktorė Daiva Rudminienė ne tik pasveikino mokytojus artėjančios profesinės šventės proga, bet ir įteikė padėkas jubiliejinį metų skaičių dirbantiems mokytojams. Renginio svečiai – Šilalės Simono Gaudėšiaus gimnazijos skautai – mokytojams padovanojo dvi puikias dainas. Neapsieita ir be linksmosios dalies. Šauniosios renginio vedėjos Vita, Deimantė ir Edita sumanė patikrinti mokytojų žinias surengdamos žaibo turnyrą. Žinoma, netrūko ir sveikinimo žodžių. Patys gražiausi, patys nuoširdžiausi padėkos žodžiai, linkėjimai buvo skirti mokykloje dirbantiems mokytojams. 

plačiau
Sporto diena mokykloje

2014-10-08

 

Sportas ir sveikata – visuomet greta. Šio šūkio vedami  Šilalės suaugusiųjų mokyklos specialiųjų klasių mokiniai ir jų mokytojos rugsėjo 26 dieną dirbo netradiciškai. Buvo kalbama apie judėjimo naudą sveikatai, piešiami piešiniai. O svarbiausios, žinoma, čia buvo sportinės varžybos, kur siekta išsiaiškinti greičiausius, vikriausius, taikliausius. Visus lydėjusi puiki nuotaika – pats geriausias atlygis už pastangas.

plačiau