Naujienos

SUSITIKIMAS SU SEIMO NARIU
SUSITIKIMAS SU SEIMO NARIU

2021-10-04

 

Spalio 4 d. mūsų mokykloje lankėsi seimo narys Jonas Gudauskas. Seimo narys domėjosi suaugusiųjų klasių mokinių problemomis, jaunimo klasės reikalingumu. Apsilankė specialiosiose klasėse. Susitikimo metu aptarėme įtraukiojo ugdymo iššūkius, apžiūrėjome patalpas ir turimas priemones.

 

Mokyklos informacija

Istorija ir atmintis: rugsėjo 23-oji – Lietuvos žydų genocido diena
Istorija ir atmintis: rugsėjo 23-oji – Lietuvos žydų genocido diena

2021-09-24

 

Šilalės suaugusiųjų mokykloje per istorijos ir lietuvių kalbos pamokas buvo paminėta tragiška žydų tautos istorija. Buvo prisiminti Antrojo pasaulinio karo faktai: žydų žudynės, koncentracijos stovyklos. Bet daugiausia mokinių širdis palietė A. Frank „Dienoraščio“ eilutės, skaudi jaunos mergaitės istorija, tragiška lemtis. Daug sužinojome apie mūsų kraštiečių žydų istoriją iš knygos „Šilalės krašto žydai: istorija, atmintis, paveldas“. Šie pažadinti faktai priminė, kad reikia gerbti, puoselėti atmintį apie tuos, kurių netekome.


Bibliotekoje paruošta parodėlė knygų, kuriose atskleista tragiška žydų tautos istorija.

PROJEKTAS „MOKYKLŲ APRŪPINIMAS GAMTOS IR TECHNOLOGINIŲ MOKSLŲ PRIEMONĖMIS“ (NR. 09.1.3-CPVA-V-704-02-0001)

 

Projekto tikslas – didinti bendrojo ugdymo įstaigų tinklo veiklos efektyvumą, modernizuojant gamtos ir technologinių mokslų bei nuotolinio mokymo(si) aplinką.

 

Projekto uždavinys – modernizuoti gamtos ir technologinių mokslų mokymo(si) aplinką.

 

Projekto partneriai: visos šalies savivaldybės, valstybinės bendrojo ugdymo mokyklos, švietimo pagalbos įstaigos, kolegijos ir universitetai.

plačiau

TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA
TARPTAUTINĖ VAIKŲ GYNIMO DIENA

Vaikystė – pats gražiausias ir nerūpestingiausias žmogaus gyvenimo tarpsnis.

 

Birželio 1-ąją dieną specialiųjų klasių mokiniai linksmai paminėjo Tarptautinę vaikų gynimo dieną. Mokiniai susirinko mokyklos kieme ir visi buvo raginami perteikti savo svajones piešiniuose ant kiemo grindinio. Vaikai nuoširdžiai ėmėsi darbo ir kiemas greitai nusidažė įvairiomis spalvomis. Smagu buvo pasidžiaugti vaikų piešiniais ir kartu su visais pasitikti vasarą.

 

 

Mokyklos informacija

PASKUTINIS SKAMBUTIS LXV LAIDA

2021-05-21

 

Šilalės suaugusiųjų mokyklos 65 - osios laidos paskutinio skambučio šventė jau kitokia. Abiturientai, auklėtojos, mokytojai bei visa bendruomenė nesusirinko įprastinei paskutinio skambučio šventei, tačiau gražių žodžių, įsimintinų akimirkų tikrai netrūko. Sveikindama abiturientus mokyklos direktorė Daiva Rudminienė paminėjo, jog išleidžiama kitokia karta mokinių, tad ir paskutinio skambučio minėjimas virtualus.

 

 

Mokyklos informacija

plačiau
Paskutinio skambučio proga

Švietimo, mokslo ir sporto ministrės Jurgitos Šiugždienės sveikinimas